Wizytówką Hotelu 365*** jest Restauracja "Siedem Pokus". Od początku postawiliśmy na... kuszenie smakiem, zapewniając Gościom wyjątkową podróż w głąb kuchni fusion, w której mocną inspiracją stały się Świętokrzyskie smaki.

Wyobraźnia i kreatywność jaką posiada nasz Mistrz kuchni, pozwala na wyczarowanie dań, które zadowolą najwybredniejsze podniebienie.


Kompozycje kulinarne, które wychodzą spod jego ręki, to niemalże artystyczne dzieła łączące tradycyjną kuchnię regionalną z międzynarodową. Odważnie połączone smaki, zapachy i przyprawy a przy tym wykwintnie zaaranżowane i podane sprawiają, iż z dnia na dzień nasza restauracja zdobywa swoich zwolenników.


Wystrój restauracji odzwierciedla prostotę a jednocześnie swoimi ciepłymi barwami staje się dopełnieniem feerii smaków. To miejsce, gdzie łączymy tradycję z nowoczesnością a przy tym lokalizacja pozwala na ucieczkę od zgiełku miasta.


Polecamy zatem siebie na każdą okazję: szybki lunch, spotkanie biznesowe, kolację w gronie znajomych oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Restauracja może przyjąć nawet do 200 osób.


Nasza obsługa w sposób sprawny i rzetelny umili Państwu czas spędzony w restauracji a doświadczony szef kuchni chętnie odkryje rąbka tajemnicy prezentowanej przez nas sztuki kulinarnej. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze potraw i trunków, aby w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów.


A we wszystkim kierujemy się jedną maksymą: „jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest jej uleganie”. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, by smakując niecodzienne potrawy zanurzyć się w niezwykły klimat. 

HOME RESTAURACJA MENU REZERWACJA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE GALERIA KONTAKT MAPA STRONY

Uwaga!

W celu świadczenia Państwu usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz na najwyższym poziomie, w ramach naszej witryny stosujemy pliki Cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. W każdym momencie możecie Państwo dokonać zmian w konfiguracji przeglądarki.
Ukryj